Dying Light Platinum Edition vs. Dying Light enhanced Edition

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, Dying Light alma planım var ve bildiğiniz üzere yeni çıkan Dying Light Platinum Edition versiyonu bulunuyor. Bütçeyi oraya kadar çıkartmayı pek düşünmüyorum fakat enhanced Edition ile arasında çok fark var mı? Değer mi yani arasında bulunan fiyat farkı için? Enhanced Edition alma planım bulunuyor, hangisini önerirsiniz ya da enhanced Edition ve şu DLC'leri satın alırsan daha güzel olur, Platinum versiyonunda gereksiz şeyler de bulunuyor derseniz fikirlerinizi değerlendirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Platinum paket tüm DLC'leri içeriyor. Hoş Platinum aldım, tüm DLC'ler var dersen önümüzdeki ay yeni bir DLC çıkarıp, Uranium Edition olarak tekrardan piyasaya çıkabilir. Adamlar oyunu yıllardan beri inek gibi sağdılar. Enhanced Edition alman yeterli bana göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…