Dying Light'ta jump scare var mı?

322269

Hectopat
Arkadaşlar küçüklüğümden beri beni geren şeylerden bile korkmuşumdur. İlk defa bir zombi oyunu Dying Light'ı alıp denemek istiyorum. Jump scare vs. şeyler var mı?

Jumpscare var mı hatırlamıyorum ama geceleri dışarı çıkmayın, jumpscaredan çok daha korkutucu.

Oyun korku oyunu değilki Minecraft'tan farksız sabah sadece akşam tehlikeli ve oyunu 2 kere bitirmiş biri olarak söylüyorum jumpscare yok sanırım olsa da aklımda hiç yer etmemiş çünkü önemsizdir.

Oyunu bitirdim. Açık dünyada ne olaylar vardır bilmiyorum ancak sadece ana hikaye oynadım. Jump scare diyebileceğim bir şey yoktu ancak zombiler bazen sizi tutuyor. Bir anda karşınıza zombi suratı çıkıyor.

Zombilerle haşır neşir olduğumuz bir oyunda yer yer denk geliyorsunuz tabii. Ama Resident Evil gibi bir oyun olmadığı için abartılı düzeyde değil.

Jumpscare var mı hatırlamıyorum ama geceleri dışarı çıkmayın, jumpscaredan çok daha korkutucu.
Öyle bir şansımız var mı geceyi atlamak gibi bende almayı düşünüyorum da geceleri tırsıtıyor beni de. .d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…