e-Devlet skandalı!

Kolay kardeşim. Sunucu merkezlerine devletin en kozmik neyse anladın.
Hocam vallahi alemsin, kötü niyetle söylemiyorum. 80 Milyon vatandaşın binlerce GB verisini anonim bir şekilde Google sunucularından nasıl geçireceksin? o kadar büyük bir veri transferi Google'ın gözünden kaçmaz.

2007 Öncesi doğumlu herkesin kimlik bilgileri internette bulunabilir zaten, olduysa da tekrar geçmiş olsun.

Bu paranoyaklığın sebebi şuan beni daha çok ürküttü. Herkes bir beyin fırtınası içinde çok garip!

Bu paranoyaklığın sebebi şu an beni daha çok ürküttü. Herkes bir beyin fırtınası içinde çok garip!

Yaş kaç kardeşim yakın tarihe şöyle bir bak biraz da evrimsel biyoloji hakkında bilgin olsun. O zaman daha kolay kabullenip istediğini yaparsın.

Yaş kaç kardeşim yakın tarihe şöyle bir bak biraz da evrimsel biyoloji hakkında bilgin olsun. O zaman daha kolay kabullenip istediğini yaparsın.
Yaş 29 dostum ama ne dediğini anlamadım. Evrimsel biyoloji ile ilgili yaptığın gönderiyi tam anlamadım. Takip etmeye de çalışıyorum oysaki

Olsun ben kendi adresimi T.C. mi falan biliyorum sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…