E-kitap okuyucu Bookviser Reader büyük güncelleme aldı

Emre Uzunlar

Hectopat
Daha fazla  
Windows Phone ve Windows 8 için Bookviser Inc. tarafından yayınlanan başarılı E-kitap okuyucu uygulaması Bookviser Reader bugün büyük bir güncelleme aldı ve v5.2 sürümüne yükseltildi. Uygulama gayet kullanışlıdır ve OneDrive hesabınıza yüklediğiniz .epub formatındaki kitapları bu uygulama ile okuyabilirsiniz.

Yenilikler

-Daha gerçekçi sayfa değiştirme anismayonu
-SD kart desteği
-Oluşturduğunuz kategorileri yeniden düzenleyebilme
-Hızlı ayarlar menüsü eklendi
-Altını çizdiğiniz cümleleri Facebook ve Twitter’da paylaşabilme
-Batarya, zaman, sayfa numarası ve okuma çubuğunu ekleyip kaldırabilme
-Otomatik senkronizasyon

Not: Alıntıdır = E-kitap okuyucu Bookviser Reader büyük güncelleme aldı | Windows Phone Haber

En gelişmiş ekitap okuyucu bu mudur WP işin şu anda ? Ben WP'ye ilgi duyuyorum amd ekitap konusunda tatmin etmeyeceğini düşünüyorum çünkü her seferinde şu güncellemeler geldi denildiğinde söylenen özellikler zaten olmazsa olmaz olan şeyler oluyor.

Demek istediğim Android'teki örneğin bir moonreader yazılımı ayarında WP'de bir şey olabileceğini sanmıyorum, marketine ara sıra göz atıyorum ama hala sadece çok temel özellikler var yazılımlarda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı