E-mail onaylı Valorant hesabı satılabilir mi?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu bırakmaya karar verdiğim için yakında hesabımı satmayı düşünüyorum. Sürekli kullandığım bir e postam var ve Valorant hesabım bu e postaya bağlı. Şimdi sormak istediğim bu hesabı sattığımda alan kişi e postayı üzerine geçirebilecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdikten sonra da kayıt alabilirsiniz.

Linkini bırakırsanız sevinirim.
İlanı oluştururken sorun yaşıyorum şuan. Düzelirse atacağım linkini :)
OBS ve programda durdurma/kesme işlemi olmayacak hesabı devrettikten sonra çıkış yapınız video kaydında. Benim dolandırılmam şu şekildeydi kişiden Valorant hesabı almıştım teslim etti fakat 1 saat sonra geri aldı tabii video kaydı almıştım F5 çektiğim an hesaptan attığı için paramı geri aldık destek sistemine yazarak.
Ama ben hesap satacağım benim de dolandırılma ihtimalim var mı acaba?

İlanı oluştururken sorun yaşıyorum şu an. Düzelirse atacağım linkini :)

Ama ben hesap satacağım benim de dolandırılma ihtimalim var mı acaba?

Evet onun için bakiyen sana gelene kadar video kaydını durdurma veya kapatma önerim bu fakat dolandırılma ihtimalin %1-2 falan.

O alıcının onaylama kısmında yapın bu işlemleri.

Hesapta neler var?
Fiyat kaç lira?
Hesabı ilana koyamadım sitede sorun yaşadığım için ama şöyle söyleyeyim, hesapta Yağmacı bıçak, Yağmacı Vandal, Anomali Phantom ve şuan ki pass hariç diğer 2si alınıp bitirilmiş. Ayrıca tüm karakterler açık 5 karakterin kontratı bitmiş. Fiyat olarak şuan kesin değilim değişebilir ama ilana 400 TL olarak koyacağım.
Evet onun için bakiyen sana gelene kadar video kaydını durdurma veya kapatma önerim bu fakat dolandırılma ihtimalin %1-2 falan.
Mesela birisine hesabı sattım ilk benim mi onaylamam gerekiyor yoksa alan kişinin mi onaylaması gerekiyor?

Son düzenleme:
Hesabı ilana koyamadım sitede sorun yaşadığım için ama şöyle söyleyeyim, hesapta yağmacı bıçak, Yağmacı Vandal, Anomali Phantom ve şu anki Pass hariç diğer 2'si alınıp bitirilmiş. Ayrıca tüm karakterler açık 5 karakterin kontratı bitmiş. Fiyat olarak şu an kesin değilim değişebilir ama ilana 400 TL olarak koyacağım.

Mesela birisine hesabı sattım ilk benim mi onaylamam gerekiyor yoksa alan kişinin mi onaylaması gerekiyor?

Sen teslim ettiğini onaylıyorsun o da teslim aldığını onaylıyor sakın teslim ettikten sonra teslim etmedim butonuna basma iadesi yok onun.

Yeni konular

Geri
Yukarı