e-Okul fotoğraf indirme

Hocam fotoğrafın kalitesi düşükse ne yapılabilir ki? İndirdiğiniz fotoğrafı Online olarak kaliteleştiren yerlere atabilirsiniz.

İsterseniz boş bir yere sağ tıklayıp "incele"yi açın "CTRL+Shift+C" basarak, fotoğrafı seçin. Açılan penceredeki fotoğraftan hem piksel kalitesini görürsünüz hem indirirsiniz.

Onu da denedim yine kalite düşüyor. Farklı kaydetten bir farkı kalmıyor yani.

Hocam eskiden giriş ekranında 5 fotoğraftan birini seçtiriyordu. O ekran duruyorsa oradan dene.

Hocam eskiden giriş ekranında 5 fotoğraftan birini seçtiriyordu. O ekran duruyorsa oradan dene.
Orada daha kalitesiz ve üstten basık yanlara doğru bir fotoğraf çıkıyor.
Hocam fotoğrafın kalitesi düşükse ne yapılabilir ki? İndirdiğiniz fotoğrafı Online olarak kaliteleştiren yerlere atabilirsiniz.

İsterseniz boş bir yere sağ tıklayıp "incele"yi açın "CTRL+Shift+C" basarak, fotoğrafı seçin. Açılan penceredeki fotoğraftan hem piksel kalitesini görürsünüz hem indirirsiniz.
Denedim hocam piksel düşük oluyor kalitesiz oluyor bu nedenle.

Hocam olay indirme de değil, oradaki fotoğrafın kalitesi o kadar. Yani daha kaliteli bir şekilde indiremezsiniz.

Hocam olan fotoğrafı yapay zekayla iyileştirmek?

Hocam onda da anime karakteri gibi oluyor denedim onu da 😁
Hocam e okul fotoğrafları iğrenç olur genelde sizin bu kadar isteme sebebiniz nedir merak ettim valla? 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı