e-Okul ne zaman kapanacak?

Ben Lise öğretmeniyim Özürlü konusunda sıkıntı yok diye biliyorum ama Özürsüz 5(lise) 10(ortaokul) geçerse belge alamıyorsunuz.
Lisede Özürlü devamsızlık 10'u geçerse belge alınamıyor, 20'yi geçerse sınıfta kalınıyor. Zaten günümüzde Özürlü devamsızlığın Özürsüz devamsızlıktan pek bir farkı kalmadı, sağlık ocağına gidip ''Kendimi kötü hissediyorum'' dediğinizde veya direkt rapor istediğinizde veriyorlar.

Lisede Özürlü devamsızlık 10'u geçerse belge alınamıyor, 20'yi geçerse sınıfta kalınıyor. Zaten günümüzde Özürlü devamsızlığın Özürsüz devamsızlıktan pek bir farkı kalmadı, sağlık ocağına gidip "Kendimi kötü hissediyorum" dediğinizde veya direkt rapor istediğinizde veriyorlar.

Lisede Özürlü devamsızlık 10'u geçerse belge alınamıyor, 20'yi geçerse sınıfta kalınıyor. Zaten günümüzde Özürlü devamsızlığın Özürsüz devamsızlıktan pek bir farkı kalmadı, sağlık ocağına gidip ''Kendimi kötü hissediyorum'' dediğinizde veya direkt rapor istediğinizde veriyorlar.
bir şey soracagım: 1.dönemde ki devamsızlıkları ozurluye cevırebılıyor muyuz acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı