E-pin.com ve saçma sapan destekleri

EnesDayi

Decapat
Daha fazla  
Şimdi e-pin.com üzerinden Steam cüzdan kodu alacaktım. Lakin şirket bunu o kadar istemiyor ki anlatamam.
Arkadaş önce hesabım kilitlendi giremiyorum sonra kaç mail attım "yardım" hattına dönüş yok yeter artık yaaa! En son bir pop-up gibi bir şey çıktı canlı destek diye anlattım derdimi dediler ki T.C. Kimlik kart ve arkada da sitenin fotoğrafını atacakmışım. Neyse baktım kart yok ama fotoğrafı var bende ayrı ayrı attım yok olmaz dediler neyse ona da tamam dedim sonra kart oradaydı buradaydı 10 dakika uğraştıktan sonra fotoyu tam atacağım canlı destek yok her şeyi denedim ama saçma tasarlanmış sitelerinde isteyince canlı desteğe ulaşamıyorsunuz onlar isterlerse yılda bir pop-up atıyorlar o kadar ve artık sıkıldım bana satın aldığım ve parasını verdiğim cüzdan kodunu verin artık!

Rica ediyorum şu saçma sitede canlı desteğe erişmenin bir yolunu bilen varsa yazsın çok minetkar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu site hakkında çokça şikayet duymaya başladım. Daha önce birkaç arkadaşım da sorun yaşadı. Birisine kod vermediler, birisine kredi kartı bilgileri verdiler ve bu kartla Steam'den ekle dediler...

Bu site pek tekin değil, ucuz da olsa almayın derim.

Kesinlikle alınmaz ne tekin ne de iyi bir site rezaaaalllettt bir site dolandırıldım kimseyede önermiyorum kendi paramla rezil oldum.

Geri
Yukarı