E-posta adresi değiştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmetoz37

Hectopat
Yer
İstanbul pendik
Merhaba arkadaşlar sürekli olarak kullandığım e-posta adresim ile daha önce giriş yapmışım Technopat'a. Forumda şu anki yazdığım hesabı kullanıyorum. Ama e-posta adresi bana ait değil. Sallamışım bir şeyler, mevcut e-posta adresimi kullanamıyorum. Çünkü dediğim gibi başka hesap açmışım onunla.

@Yusuf Ensar Ertan @Recep Baltaş @Ali Güngör

Verdiğin e-posta adresine kayıtlı üyeliğin silinmesini istiyorsun ama bu üyeliğini e-posta adresini sallamışsın. Kendi e-postana erişim yok, bundakine de salladığın için erişim yok.
Amacını anlayamadım. Kullandığın bir e-posta adresini ver bilgileri güncelleyelim, tek bir hesap bırakalım ortada.

@Asım Demir yok yanlış anlamışsınız. Bu Technopat üyeliğimde başka bir e-posta adresini kullanmak istiyorum. Ama daha önce o e-posta adresiyle giriş yapmış olduğum bir hesap olduğu için kullanamıyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Birden fazla hesap kullanmak yasak, bu nedenle ceza alabilirsiniz. Diğer hesabınıza erişimde problem yaşıyorsanız bunu yetkili kişilere bildirmeniz gerekirdi, örneğin Twitter üzerinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı