E-posta kurtarılması yüzünden Steam'e giremiyorum

Engin Koray

Kilopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ve steamı yükledim fakat e postam kapandı yani tam olarak değil ama kurtarılma bekliyor kurtaramadım. Eski bilgisayarımda hesap açık ama yenisinde açtığımda kod istiyor ve giremiyorum yardım edin. Tekarar söyliyeyim eski bilgisayarımda steam açık bunun bana yardımı olur mu arkadaşlar lütfen bi yardım edin.

Yönetici bu arada konuda herhangi bitşey varsa lütfen kapatma çünkü işim acele nasıl yazıdm bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
E-Postanıza bir güvenlik kodu gelecek. O güvenlik kodunu girip steam hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Steame girebildiğin esas bilgisayarında steam klasörünün içinde 2 adet ssfn dosyası var beyaz simgeli. O 2 dosyayı yeni bilgisayardaki steam klasörüne kopyala ve yapıştır. Mail ve kod derdi olmadan steam'e girebilirsin. Eski bilgisayarla aynı olarak algılayacak steam yeni pc'yi. ssfn dosyalarında hesap, güvenlik bilgileri mevcut. Zararlı veya illegal bir yol değil.

Ekleme: Her format attığında da ssfn dosyalarını ve cookies'leri yedekleyerek 1 hafta pazar ve takas banı yemeden Steam'i kullanmaya devam edebilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı