Steam E-posta sunulan kayıtlara rağmen değiştirilmiyor

NoMercYyY

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, oncelikle Steam hesabım vardı onun e-posta adresini değiştirdim birkaç ay oyle kaldı sonra yeni e-posta hesabı açtım ve Steam'ın kayıtlı olduğu e postayı Google'dan direkt olarak sildim ve Steam'e postası silinen e-posta üzerine kayıtlı kaldı. Şifremi de unuttum, giriş yapamıyorum Steam desteğe iletişime geciyorum BoaCompra linkine atıyor ve BoaCompra'dan da hiçbir şey yapamıyorum, herhangi bir kanıt aldığım oyunların cüzdan kodlarının işlem numarasını atıyorum kanıta, yeterli değil diyor. Başka nasıl bu sorunu cozebilirim? Haftalardır ugraşıyorum lakin olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google hesabınıza girmeyi deneseniz? Şifremi unuttum vs. kısmını kurcalayın belki aynı IP olduğu için girebilirsiniz. Buradan hesap kurtarma sayfasına gidebilirsiniz:

Ya da Google desteğe ulaşmaya çalışın.

Boyle hesap bulunamadı diyor girmeye calıstığımda ve giriş icin silinen hesaba kod atıyor giremiyorum hiçbir türlü.

Steam şifrenizi de mi unuttunuz hocam? İşiniz biraz zor o zaman.

Bu sayfadaki bilgileri doldurabildiğiniz kadarıyla doldurup gönderin:

Steam şifrenizi de mi unuttunuz hocam? İşiniz biraz zor o zaman.

Bu sayfadaki bilgileri doldurabildiğiniz kadarıyla doldurup gönderin:
herşeyi yaptım dostum ya boacompra satın alma makbuzu istiyor ya da satın alma gecmisi diyor atıyorum sizin olduğuna dair kesin kanıt değil diyo boacompra desen zaten zaten yarım saattir bekliyorum canlı desteği

Yeni konular

Geri
Yukarı