E-Tab 4 ROM Nasıl Yüklenir?

tr_onur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim elimde 2 yıl önce okul tarafından verilen e-tab 4 tablet mevcut. Uzun zamandır kullanmadığım tableti bir ara açmak istedim ancak açılmadı. Normal olarak açıyorum GM yazısı dönüyor bir süre daha sonra ekranda sadece ışık var ancak siyah ekranda kalıyor. Recovery'den 100 defa format attım ama yine işe yaramadı. Ben de tableti yaklaşık 10 ay önce okul idaresine teslim ettim ve arıza kaydı oluşturuldu ama 10 aydır tablet servise hiç gitmemiş. Müdür yardımcısına sorduğumda servisin tabletleri gelip almadığını söyledi ve ben de tableti eve getirdim. Telpa ile görüştüğümde ise Fatih projesi kapsamındaki tabletleri onlara gönderemeyeceğimi söyledi. Biraz uzun yazdım kusura bakmayın. Şimdi sorunuma gelecek olursak tamamen yazılımsal bir olay olduğunu düşünüyorum. Tablete hiç ROOT ROM tarzı işlemler yapılmadı. Ben bu tablete erişemediğimden dolayı ROOT veya ROM yükleyemiyorum. ROOT atmadan sadece recovery ve bilgisayar aracılığıyla ROM nasıl atarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Download moduna alınarak odin üzerinden atılabilir.
E-TAB4 ROM! [Tüm engeller kaldırıldı]
Bu linkten ROM'u indirerek Youtube'da videolar var, odin üzerinden ROM atmayla ilgili onları izleyerek yapabilirsiniz.
Kolay gelsin. :)
E-tab 4'ü nasıl download moduna alacağımı söyler misiniz? Çünkü tuş kombinasyonları ile hiçbir şekilde download mode açılmıyor, bu cihazda download mode olduğundan da şüpheliyim.

Hiçbir yerde E-Tab ile ilgili yazmıyor ama şu kombinasyonları deneyebilirsiniz:
Güç tuşu+seç açma tuşu,
Güç tuşu+ses kısma tuşu.
Bunlar bütün tablet ve telefonlar için kullanılan kombinasyonlardır. Sizin de işinize yarabilir. :)

Hiçbir yerde E-Tab ile ilgili yazmıyor ama şu kombinasyonları deneyebilirsiniz:
Güç tuşu+seç açma tuşu,
Güç tuşu+ses kısma tuşu.
Bunlar bütün tablet ve telefonlar için kullanılan kombinasyonlardır. Sizin de işinize yarabilir. :)
Yardımlarınız için teşekkür ederim, bu yöntemler işe yaramıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı