E-Tab 4 sürüm yükseltilmiyor

chelchwor

Picopat
Daha önce root atıp kısıtlayıcı uygulamaları kaldırmıştım fakat hiç kullanılmadı neredeyse. Şu an EBA ve Zoom yüklemeye çalışıyorum fakat EBA yüklenmiyor, Zoom'da eski sürümü hata veriyor. Forumda bu konudaki işlemleri yapsam tabletimin sürümü değişir mi? Değişirse kaç olur? Veya sürümünü nasıl yükseltebilirim? Pek ihtiyacım yok bilgisayarım vs var fakat elimdeki eşyayı tam verimle kullanmak isterim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hem EBA hem de Zoom uygulaması Android 5.0 üstünü destekler. Eğer MEB'in dağıttığı tabletten bahsediyorsanız şu ROM'u yükleyin.

Hocam fakat tablet 4.2.2? Bu ROM 5.0 üstü mü?
Siz bu ROM'u kurduğunuz zaman tablet 5.0 sürüme yükselecek en azından bir müddet daha çoğu uygulamayı destekliyecektir. ROM'u kurduktan sonra uyumlu olan Gapps yama paketini de indirmeyi unutmayın yoksa Google servislerini kullanamassınız.

Siz bu ROM'u kurduğunuz zaman tablet 5.0 sürüme yükselecek en azından bir müddet daha çoğu uygulamayı destekliyecektir. ROM'u kurduktan sonra uyumlu olan gapps yama paketini de indirmeyi unutmayın yoksa Google servislerini kullanamazsınız.

Yapacağım.
Siz bu ROM'u kurduğunuz zaman tablet 5.0 sürüme yükselecek en azından bir müddet daha çoğu uygulamayı destekliyecektir. ROM'u kurduktan sonra uyumlu olan gapps yama paketini de indirmeyi unutmayın yoksa Google servislerini kullanamazsınız.

Hocam yanlış bilgilendirme maalesef. ROM 4.2.2 Android sürümünü içeriyor. Az önce kurdum hevesle fakat boşa uğraşmışım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı