E-tab4 Dokunmatik Sorunu

buca_42

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tabletimin şarj soketi bozulmuştu bende garantiye verdim sanırım Nisan ayında vermiştim 1,5 ay oldu yeni geldi tablet bugün okuldan aldım eve gelince kontrol edeyim dedim şarj sorunu yok fakat tabletimin dokunmatiği çalışmıyor nedenini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım öyle sistemini de bozmuşlar tabletin şarja takınca açılıp kapanıyor çıkarıyorum yine aynısı oluyor.

Garantiye tekrar yolla. Zaten o tabletten fazla bir şey beklemeyin derim. Eğer bir numarası olsaydı herkese dağıtmazlardı. :D Ben aldığım günden itibaren sadece 3 defa açtım, şu an dolapta duruyor. :)

Garantiye tekrar yolla. Zaten o tabletten fazla bir şey beklemeyin derim. Eğer bir numarası olsaydı herkese dağıtmazlardı. :D Ben aldığım günden itibaren sadece 3 defa açtım, şu an dolapta duruyor. :)
Bende bir sorun yok . Bende E-tab4 kullanıcısıyım ve hergün kullanıyorum . Şuana kadar sorunum olmadı . Sayısız şarj da ettim . Çok da performanslı . Sadece ekran bazen çalışmıyor , o da ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Birde şarjı erken bitiyor .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı