E-TAB4 Google Play Store Eski Sürümde Kaldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
H

Hunter13

Ziyaretçi
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. MEB'in dağıttığı e-tab4 tabletimde Google Play Store sürüm 4.1.10'da kaldı. Arkadaşlarımın tabletlerinde Google Play Store en güncel halinde fakat benimkinde daha ilk sürümü var ne yapmalıyım?

Google Play'in verilerini temizle ve güncellemelerini kaldır, stok sürüm ile değiştirsin. Daha sonra tüm diğer Google uygulamalarının güncellemelerini yap. Bir kaç güne otomatik güncellenmesi gerekli.

Google Play'in verilerini temizledim ve güncellemelerini kaldırdım, stok sürüm ile değiştirdi. Tüm Google uygulamalarının güncellemelerini yaptım. Bekliyorum. Haftaya bakacağım.

Bu arada dün tablet servisten geldi. VPN'siz güncellemeleri yaptım ama Play Store güncellenmedi. Daha sonra VPN kurup giriş yaptığımda otomatik olarak güncellendi. Bir de VPN ile giriş yap Play Store'a.

Bu arada dün tablet servisten geldi. VPN'siz güncellemeleri yaptım ama Play Store güncellenmedi. Daha sonra VPN kurup giriş yaptığımda otomatik olarak güncellendi. Bir de VPN ile giriş yap Play Store'a.
Dediklerinin hepsini yaptım. Fakat hala daha en eski sürümünde. VPN de bir işe yaramadı. Ne yapmalıyım?

Yeniden yüklersin? Ayrıca EBA Dosya ile onları yedekleyebilmen lazım.
Teşekkür ederim. (Dün akşam SypeR ile buluştuk ve sorunu birkaç hamlede halletti.) Ama söylediğin her şeyi gözlerinin önünde yaptım, sen de şahitsin, olmadı. Ancak sen yapınca düzeldi. Hatırlarsan aynı olayı PC'de de birkaç kez yaşamıştık. Ben yapınca olmuyor, sen yapınca oluyor arkadaş. :) :) :) Neyse, her şey için teşekkürler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı