E-ticaret firmasında çalışırken DGS'den kazanılan 2 yıllık grafik bölümüne gidilir mi?

Skiees

Hectopat
Daha fazla  
2 yıllık grafik tasarım okudum DGS'den görsel iletişim tasarımı kazandım. Halihazırda bir e-ticaret firmasında çalışıyorum. Sizce okula gitmeli miyim? Okumak da istiyorum.

Ben de YKS ile bir Devlet Üniversitesinde aynı bölümü kazandığım için merak etmiştim. Tekrardan hayırlı olsun. Örgün okumak istiyorsanız ve bu durum halihazırda çalıştığınız işi çok sekteye uğratmayacaksa kaydınızı yaptırıp derslere katılabilirsiniz bence.

Ben tam tersi kazandım işsiz kalacağım okumak istersem.

Ben tam tersi kazandım. İşsiz kalacağım okumak istersem.
Kazandığınız üniversite yaşadığınız şehirdeyse istifa edip serbest çalışabilirsiniz veya gece vardiyası olan farklı bir işte çalışabilirsiniz. Aileniz 4 yıllık Lisans okumanızı onayladı mı?
Eğer farklı bir şehirde üniversite kazandıysanız barınmak için KYK başvurusu yapabilirsiniz veya kazandığınız üniversiteden tanışacağınız 2-3 kişiyle 1+1 ev tutabilirsiniz. İş olarak da serbest çalışabilirsiniz veya gece vardiyası olan bir işte çalışabilirsiniz. Peki aileniz sizi desteklemeyi düşünüyor mu?

Geri
Yukarı