e-Ticaret için yazıcı önerisi

ali uçar123

Hectopat
e-Tıcaret icin yazıcı lazım bana ama hangi yazıcıyı almalıyım ve neye dikkat etmeliyim?
Sadece A6 kağıdına kulanacagım, A4 de arada kullanırım.
Günde en fazla 50-100 adet A6 alırım.
Tanklı mı almalıyım yoksa tonerli mi? Hangısı daha ucuza gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
e-Tıcaret icin yazıcı lazım bana ama hangi yazıcıyı almalıyım ve neye dikkat etmeliyim?
Sadece A6 kağıdına kulanacagım, A4 de arada kullanırım.
Günde en fazla 50-100 adet A6 alırım.
Tanklı mı almalıyım yoksa tonerli mi? Hangısı daha ucuza gelir?
Renkli kullanmayacaksan Epson M serisi mürekkepli tanklı yazıcılara bakabilirsin. Bir şişe mürekkep ile yaklaşık 5k çıktı alabilirsin. Örnek
Tonerli yazıcı giriş seviyedekilerle 500-1000 arası çıktı alırsın toner dolum-muadil-orijinal fiyat farkları var. Örnek

Renkli kullanmayacaksan Epson m serisi mürekkepli tanklı yazıcılara bakabilirsin. Bir şişe mürekkep ile yaklaşık 5K çıktı alabilirsin. Örnek
Tonerli yazıcı giriş seviyedekilerle 500-1000 arası çıktı alırsın toner dolum-muadil-orijinal fiyat farkları var. Örnek

Tankli renkli var mı önerebilecegin 4000-5000 TL arası.
Bir de bir videoda gördüm atik mürekkep kutusu varmıs tanklı olanlarda o yonden sıkıntı yasamıyacagım bir yazıcı olsun istiyorum.
Simdiden teşekkür ederim.
Bu yazıcı nasıl?

Tankli renkli var mı önerebilecegin 4000-5000 TL arası.
Bir de bir videoda gördüm atik mürekkep kutusu varmıs tanklı olanlarda o yonden sıkıntı yasamıyacagım bir yazıcı olsun istiyorum.
Simdiden teşekkür ederim.
Bu yazıcı nasıl?
Tanklı yazıcıların hepsinde atık mürekkep pedi bulunmakta en kolay değişeni epsonlar.
Renkli kullanacaksan güzel yazıcı alabilirsin. Satıcı güvenilir olsun muadil mürekkeple satanlar var dikkatli olmak lazım.

Tanklı yazıcıların hepsinde atık mürekkep pedi bulunmakta en kolay değişeni Epson'lar.
Renkli kullanacaksan güzel yazıcı alabilirsin. Satıcı güvenilir olsun muadil mürekkeple satanlar var dikkatli olmak lazım.

Atık mürekkep tankı dolunca yazılım ile reset atılması gerekıyormus bunun yazılımını nereden bulabilirim?

Geri
Yukarı