E2200 sisteme 64 Bit kurmak

hasantalha3

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Benim 2 GB RAM var. 64 Bit kursam sorun yaşar mıyım?
Sistem özellikleri;
2 GB RAM.
Intel Pentium E2200 2.20 GHz.
Radeon HD X1550.

Evet. Fazlasıyla performans kaybı yaşarsın. W7 Starter sizin PC'niz için en uygun işletim sistemi. Max 2 GB RAM Desteği ile PC'nizle tam uyumlu.

Evet. Fazlasıyla performans kaybı yaşarsın. W7 starter sizin PC'niz için en uygun işletim sistemi. Max 2 GB RAM desteği ile PC'nizle tam uyumlu.

Hocam peki RAM takviyesi yapsam sonra 64 Bit kursam sorun yaşar mıyım yoksa işlemciden mi kaybediyorum.
İşlemciniz 64-bit destekliyor fakat önermem. Çünkü RAM'iniz 2GB. Windows 7 Home Basic/Home Premium 32-bit en ideali.
Hocam peki RAM takviyesi yapsam sonra 64 Bit kursam sorun yaşar mıyım yoksa işlemciden mi kaybediyorum.

İşlemci hocam. 4 GB yaptığınızı varsayalım en uygunu ve performanslısı sizin için W7 Proffesional 64 bit olur. Duruma göre Proffesional 32 bit kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…