E5200 ve HD 6570 Oyunlarda Darboğaz

MrErenHD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim AMD HD 6570, işlemci e5200, 7GB DDR2 700 MHz RAM, 500 GB HDD, 300 watt PSU var. İşlemci kullanımı aşırı yüksek. Ekran kartı kullanımı %50 bile değil. Çoğu %0 gelip tasarruf için demeyin oyun kasıyor.

Burdaki sorunuz nedir ? İşlemci tavsiyesimi.
Kardeşim Videosunu Atıyorum Faccebooktan Eklersen Sevinirim Eren Özcan Üçgen Var (Yanlış Analam OYunda Svdiğim Bi Takımın Sembolü) Ayn İşlemci Tavsiyesi Ama Videoyu İzle Derim Oyudnayken Video ÇEktim Kameradan

Burdaki sorunuz nedir ? İşlemci tavsiyesimi.
Sivaslımısınız ?

Kardeşim Videosunu Atıyorum Faccebooktan Eklersen Sevinirim Eren Özcan Üçgen Var (Yanlış Analam OYunda Svdiğim Bi Takımın Sembolü) Ayn İşlemci Tavsiyesi Ama Videoyu İzle Derim Oyudnayken Video ÇEktim Kameradan

Sivaslımısınız ?
Facebook kullanmıyorum videoyu buraya atarsanız veya farklı bir yere yükleyip link yollarsanız izleyebirim.

Sivaslımısınız ?
rizeliyim

Facebook kullanmıyorum videoyu buraya atarsanız veya farklı bir yere yükleyip link yollarsanız izleyebirim.

rizeliyim
Facebooka bile atmadı daha sana özet geçeyim csgo botlarla rekabetçi girdim gostermek için en düşük çozunurlukte lowda 30 fps alıyor GPU % 0 sabit CPU %100 PSU 300 watt amd hd 6570 e5200 7gb ddr2 ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı