E5300, R7 240'a darboğaz yapar mı?

caner inan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba benim pentium e5300 islemcim var. Başlıktada belirttiğim gibi bu işlemciye R7 240 ekean kartı takarsam darboğaz oluşur mu ?

4 GB ram
Windows 8.1 Pro 64 Bit
Sadece oyunlari en dusuk ayarlarda akıcı bir sekilde oynatsın yeter. Ve Windows 8.1 Pro 64 Bit işletim sistemini az önce kurdum. Monitor çözünürlüğü 1440×900 ama daha az bir çözünürlük alıyorum. Bunu ekran çözünürlüğünde yükseltmeye çalıştım ama 1280×720 den yüksek çözünürlük seçeneği bulunmuyor ve dxdiag'da ekran kısmında windows 7'de iken Atı Radeon Hd 4300 yazarken windows 8.1'e geçtiğimde bu microsof denetleyicisi olarak değişti. Lütfen çözünürlüğü yükseltmem için yardım edin ve islemci ekran kartı sorumu yanıtlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driveri indirin. Sağ tık yapıp uyumluluktan windows 7 seçin. Tekrar kurun. Anlattığım 8.1 ile uyum problemi yaşayan sürücüler için geçerlidir. Sürücüleri kurduğunuzda adı tekrar değişecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı