E5300 sisteme Windows 10 kurulur mu?

Hocam konuyu da saptırmayayım ama alabileceğim bir link verebilir misin quad için 9300 olur, 9400 olur. Orda da satıcılar vardır herhalde çeşitli.
Çok geç geliyor, benim aldığım ürün 13 Mart'ta kargolandı hala gelmedi. 1 ay sürüyor diyenler var farklı sitelerde. Türk sitelerden almak daha mantıklı gibi ama Aliexpress'in olayı güvenli satıcıların olması. Öyle sıradan insanlar değil büyük satıcılar satıyor. Puanı yüksek yorumları iyi olunca insan çekinmeden alıyor gelişi uzun sürse bile.

O işlemci ile 1080p 60 FPS video izleyemezsiniz. Bu tür şeyler işlemciye yük bindirir.

G41 Express Chipset ile çok rahat 1080P 60Hz video izleyebiliyorum. İşlemcim E8400 iken de rahat izleyebiliyordum.

G41 Express Chipset ile çok rahat 1080P 60Hz video izleyebiliyorum. İşlemcim E8400 iken de rahat izleyebiliyordum.
Kullandığım E5300 işlemcinin gücü yetmeyeceğinden bahsetmiş doğru da. Şu an 1080p videoları ucu ucuna açıyor. Q9400 sipariş ettim Aliexpress'ten o yüzden.
Tamamdır hocam alacağınız işlemci ile uyumlu şekilde kullanırsınız.
Hocam aldım işlemciyi ucuz bir termal macunu sürdüm. Tam olarak hangi testleri ne kadar süreyle yapmalı ve hangi test programlarını kullanmalıyım? Sıcaklıklar yükte ve boşta kaç derece olmalı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı