E5450GT 730 Valorant kaldırır mı?

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Şimdi hemen konuya girmek istiyorum. Şunu da belirtmek isterim, ben Overclock nasıl yapılır bilmem. Şimdi geçelim.
E5450 işlemci.
GT 730 2 GB ekran kartı.
4 GB 1333MHz'de bir RAM'im var
Sizce bu sistem Valorant ve CS:GO'yu kaldırır mı? Low'da CS:GO'da 40 FPS alıyorum ama bazen takılmalar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
valorant csgodan daha az fps verdiğinden ötürü yine 30 40fps almanız olası. üstüne sizin önayar yapmanız lazım. nvidia denetim masasından performans moduna almanız lazım kalite ise. ama fazla birşey beklemeyin. belki ram takviyesi biraz fps yi arttırabilir. çift kanal dual bant yaparsanız iyi olur.

RAM'in biraz kötü, onu 8 GB yapmalısın.
GT 730'u NVIDIA oyun için yapmamıştır.
İşlemcin idare eder.
GT 730 yerine ikinci el GTX 750 Ti al, bütçen varsa RX 560 yönel.
Bunlarla iyi performans alırsın.

Çift kanal bellekle 1080p düşük ayarlarda 60 FPS üstü alacağını düşünüyorum. İşlemciye overclock yapılabilirse daha iyi olur.

Arkadaşlar olay öyle değil benim işlemcim şu an Dual Core E6700 o işlemciyi alırsam kaç FPS alırım öyle demek istedim

Ya arkadaş ayarlamalar yapmak zor değil ki. CS:GO'da akıcı oynuyorum Intel HD 3000 ile. Siz daha bunu beceremiyorsanız ne deyim size?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alın bu video işine yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı