E5500 sistem ne kadar eder?

700 TL verip o PC ile büyük işler başaracaklarını sanıyorlarsa zaten vay hallerine. Beni dolandırın diye bağırıyorlardır.
hocam zamanında 500 liraya cs go oynarım diye sistem almıştım 3. sınıfa giderken şu an upgrade ile bile oynayamıyorum.
Biraz sahibinden.com ve letgo.com'da eski 2. el düşük sistemlerin piyasasına baktım. Senin bahsettiğin monitörü 250-300 TL'ye, sistemi ise 600-700 TL fiyatında 2. el piyasasında rahatça satabilirsin (pazarlık vb. saymıyorum gördüğüm net fiyatlar hakkında konuştum).

Hocam herkesin aynı fiyattta satmasına gerek yok 600-700 biraz fazla gibi bir ihtimal monitörle beraber 700 edebilir. Sana göre 1000 lira monitör+PC alınır mı bu sistem. Bu devirde para kolay kazanılmıyor.

Biraz sahibinden.com ve letgo.com'da eski 2. el düşük sistemlerin piyasasına baktım. Senin bahsettiğin monitörü 250-300 TL'ye, sistemi ise 600-700 TL fiyatında 2. el piyasasında rahatça satabilirsin (pazarlık vb. saymıyorum gördüğüm net fiyatlar hakkında konuştum).

Hocam yazın ufak eklemelerle 1000 yapmaya çalışacağım.
Hocam iyice araştırdım yazın 4 GB RAM yapacağım bir de sanırım 2.el ekran kartı alıp satışa koyacağım 1 ay satılmadı kullanacağım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı