E5700 GTX750 OC darboğaz olur mu?

Hasan Turak

Hectopat
Daha fazla  
Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz ile MSI GTX750 OC GDDR5 2GB her hangi bir sıkıntı yaratır mı acaba darboğaz gibi ? Psu Everest 460 watt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Işlemci herhangi bir sorun çıkarmayacaktır ancak Everest markalı dandik PSU'nuz için bu kadar net konuşamayacağım.

İşlemci, anakart, ekran kartı ve diğer donanımların voltaj kullanımlarını hesaplayın. PSU bunu destekliyorsa zaten size gereken cevabı verir.

Psu ile alakalı bir sıkıntım yok, işlemci eski oldugundan dolayı ekran kartını beslemekte sıkıntı çeker mi acaba onu merak ediyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Psu ile alakalı bir sıkıntım yok, işlemci eski oldugundan dolayı ekran kartını beslemekte sıkıntı çeker mi acaba onu merak ediyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
İşlemci ile bir alakası bulunmuyor bahsettiğimiz gibi, Anakart uyumun ve PSU desteğin varsa bir problem olmaz. Rica ederiz iyi çalışmalar.

Teşekkür ederim, aradığım cevap buydu. İyi akşamlar.

Darboğaz kesinlikle olur. O işlemci R7 250 ile darboğaz yaparken nasıl GTX 750 ile yapmayacak?

Şuan kullandığım E7500 (oc ile 3.56 ghz) darbogaz oluyorsa o işlemcide daniskası olur.

Son düzenleme:
peki e5700 için kullanılabilecek en iyi ekran kartı hangisidir ? gt 740 mıdır? r7 240 mıdır ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…