E5700 sistem hangi macOS sürümünü kaldırır?

GFN açar mı peki.

Tamam Windows yanına USB gelince kurarım iyi günler.

GFN açar mı peki.

Tamam Windows yanına USB gelince kurarım iyi günler.
Tarayıcı üzerinden açar uygulamadan emin değilim, tarayıcı desteklenmediği için Chromium Legacy kullanarak son sürüme erişim sağlarsınız.

Tarayıcı üzerinden açar uygulamadan emin değilim, tarayıcı desteklenmediği için Chromium legacy kullanarak son sürüme erişim sağlarsınız.

Anladım hadi görüşürüz.

Tarayıcı üzerinden açar uygulamadan emin değilim, tarayıcı desteklenmediği için Chromium legacy kullanarak son sürüme erişim sağlarsınız.

Bir sorum olacaktı bu Wi-Fi kartı Qualcomm atheros AR7015 çalışır mı? Ve driver kextini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
@alimete12
vs vs inceleyerek bakın derim ben bulamadım galiba desteklenmiyor ancak AtherosWifiInjector veya AirportAtheros40 gibi kextlere bir şans verilebilir emin değilim.
Net çalışır dediğim bir sonucum yok çünkü bulabildiğim bir destek yok ancak Atheros'lar için olan kextlere bir şans verin derim.

Çalışmıyor diye tahmin ediyorum çünkü ikinci listede TP-Link TL W822n V4/5 var benimki v2.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…