E6500, Geforce 405 GTA 4'ü Kaldırır mı ?

kaanzy

Hectopat
Merhaba:

Bilgisayarım GTA 4'ü kaldırır mı ? Çok seviyorum o oyunu ama merak ettiğim konu bilgisayarım o oyunu kaldırır mı ?

İşte bilgsayarımın özellikleri:

İşlemci: İntel Pentium Dual Core E6500 CPU 2.93 GHz 2MB (2 çekirdek)
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 405 2GB 64bit (PAYLAŞIMLI) 1 GB Kullanılabilir
RAM : 2 GB DDR3 ama ekran kartı paylaşımlı olduğu için 3GB oluyor.

NOT: Ne yetersiz ise değiştireceğim, lütfen söyleyin. O oyunu oynamayı çok istiyorum, bence ekran kartı :S

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bir ekran kartının GB değeri ile övünen genç daha... Yahu hiç mi düşünmüyorsunuz iki kart arasında neden fiyat farkı var? Ekran kartınla manava gidilmez. Ekran kartını değiştir. Bir fiyat söyle forumdan sana öneride bulunsunlar.

Ekran kartı kötü. Ben de biliyorum. GB bir şeye yaramıyor. Bana GTA 4'ü kasmadan oynayabileceğim bir sistem önerin. İşlemcim uygun mu veya RAM'im ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biriktirdiğim 150 liram var. Eğer önerceğiniz ekran kartı pahalı ise annemden bir 100 TL daha alabilirim.

- - - Güncellendi - - -

Veya İŞLEMCİ önerinin RAM'ım 2GB DDR3 ,İŞLEMCİ: İNTEL PENTİUM E6500. Ekran Kartını siz önerinin 150-200-250. Liram var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı