E6500 sistem GTA 5 oynar mı?

mali4

Hectopat
Daha fazla  
4 GB RAM
R7 250
Dual core e6500
Bu sistemle 1366*768'de GTA v oynayabilir miyim?
Lowda 40-50 FPS bile yeter darboğaz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef oynayamazsınız arkadaşım E7500 ile oynayamamıştı ve ekran kartı HD6870' di. Oyun açılıyor ancak 20-25FPS' de ve sürekli drop oluyordu ayrıca grafikler geç yükleniyordu 3-4sn sonra felan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video doğru mudur acaba

Olabilir bu şekilde 20-30FPS oynarım diyorsanız olabilir. Yanlız RAM yüzünden sıkıntı olacaktır. En düşük ayarlarda bile 4.5GB kullanıyor oyun hiçbir program v.s açık deil iken.

Oradaki takılmanın sebebi RAM kaynaklı büyük çoğunluğu.

40FPS ile oynamıyor dostum anlık 40' ı görüyordur ama sürekli drop olduğundan akıcı denemez.

Evet oyunu yükledim 1366*768 de texture high geri kalan normalde şehir içi yayayken 30-40 fps arabada 25-35 fps alıyorum. Şehir dışında arabada 40-45 yaya 45-50 arası oluyo. Game boosterla girince ram kullanımı 3.2gb o yüzden ram de sıkıntı yok sadece işlemci darboğazı sözkonusu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı