E6500 Sistem Yükseltme

lexmarkdemon

Kilopat
Selam Technopat ailesi uzun süredir sizi youtube vs yerlerde görüyorum. Neyse çok acil bir sıkıntım var. Bu bilgisayar en fazla ne kadar yükseltilir? Bundan oyun bilgisayarı olur mu? 5 bin TL verip yeni bilgisayar mı almalı? 2-3 bin verip bunu yükseltmeli. Şu an için önceliğim yükseltme olduğu için en fazla ne kadar yükseltirim? Son çıkan oyunları yüksek modda oynamak için ne kadar yükselebilirim? Zaten RAM'lari yükselttim 1000 lira masrafla da on numara olursa öyle de yaparım. Lütfen bişi yapmam lazım bilgisayar dedemden yavaş.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
5 bin liran varsa yeni sistem al yükseltmek istiyorsan 1000 liraya yaparsın son çıkan oyunları yüksek olmasada orta-yüksekte oynarsın Xeon E5450 veya X5460 alabilirsin ekran kartınıda Rx460 veya GTX 750 ti alabilirsin(psunada bağlı)son olarak ssd de alabilirsin ama bilgisayarı oyun için kullanmıcaksan direk ssd al yeter :D

Direkt olarak yeni bir sisteme geçmek daha akıl kârı duruyor. İllaki 5000 TL'lik bir sistem almanıza gerek yok. 2000-2500 civarı güzel sistem tavsiyeleri var. Kullanım amacına göre fiyattan kısabilirsiniz.

SM-G361H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer param var sıkıntı yok dersen yeni güncel sistem daha iyi olur tabi ki ama para vermek istemiyorsan @Kurinkito arkadaş on numara çözüm sunmuş size..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı