E6500 sisteme yükseltme

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba Sosyal. Malum yaz tatili geldi ben de bu fırsatı değerlendirerek sistemimi yükseltmeyi düşünüyorum. Aşağıdaki parçalardan hangilerini, hangi parça ile değiştirmemde yardımcı olursanız sevinirim.

Anakart: FOXCONN G41MXE/G41MXE-K (Kesinlikle değiştirmek istiyorum)
Ekran Kartı: MSI AMD R7 240 DX11.2 (MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC GDDR5 128Bit NVidia DX12 ile değiştirmek istiyorum)
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz (Kesinlikle değiştirmek istiyorum)
RAM: 4 GB (RAM'i değiştirme konusunda kararsızım. Ama bu RAM miktarı yeter diye düşünüyorum)

NOT: Bütçe gelen öneriler karşılığında arttırılabilir veya azaltılabilir.

Bütçenizi belirtin. Tavsiyem bu sisteme masraf yapmayın.
Üstte de dediğim gibi fiyat sizin önerilerinize göre değişecek. Fiyatlar uygun olursa güzel olur. Bir de bu sisteme masraf yapmayın demişsiniz, zaten sıfır bir sistem toplasam bile aynı fiyata gelecek.
Tekrar merhaba. Yeni bir işe başladım, daha doğrusu yarın ilk günüm. 2 ayda 3000 ₺ oluyor param. 2 ay sonra yeni bir sistem toplayacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı