E6550 sistem Hearts of Iron IV: 4 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

Ömerjik

Decapat
4 GB RAM var bilgisayarımda, 1GB ekran kartı ve işlemci E6550 2.33 GHz. Kaldırırsa kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM var bilgisayarımda, 1GB ekran kartı ve işlemci E6550 2.33 GHz. Kaldırırsa kaç FPS alırım?
Hocam ben dün indirdim. Benim işlemci biraz daha üst seviyede ama ayarları low a çekerseniz çok stabil bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. İşlemcim E7400 2.80 Ghz.
4GB RAM ile anca savaşa kadar oynarsınız. Bir savaş çıktımı Allaha emanet bilgisayarınız.
Hocam 4 GB ram ile bütün dünyayı oyunu çöktürmeden annexlemiş insanım. Ayrıca savaş çıkınca da bir şey olmuyor.

Bu oyunda FPS önemli değil, önemli olan işlemcinin oyuna yetişebilmesi. 5 hızda 1 hız oynuyormuş gibi yavaşlarsa oyun sıkıntı.

En düşükte 30 fps alıyor gibi hissediyorum. Tabii işlemci aynı değil ama yakın değerlerde. Ayrıca strateji oyunları için 30 fps gayet makul bir fps'tir.
20 ile 30 arasındaki FPS farkı o kadar da fazla değildir. Fark etmek için ikisini de aynı anda gözlemlemek gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…