E7300 ve Radeon HD 2400 Pro sistemi yükseltme

Kardeşim önce elindekileri sat ve P35 çipset bir anakart ara ardından minimum Xeon E5430 al Q9500'den daha güçlü ve ucuzdur. Xeon'ların çoğu modludur tek yapacağın 1-2 dakikalık BIOS güncellemesi zor bir şey değil. Bellekler için her halükarda 200 TL bütce gidecek. Kalan parayada HD 7850 HD 7770 GT 1030, GTX 750 Ti bu kartlar minimum olarak tavsiye ediyorum. Şu an o anakarta yatırım yapmak çok saçma ne takarsan tak 4 GB RAM'den dolayı her oyunda drop yiyeceksin.
Bios güncellemesi nasıl yapacağım ?
Ana kartım bozulabilirmiş sıkıntı yaşar mıyım ?

Son düzenleme:
Bir sürü videosu var USB takıyorsun sonrasında güncelliyorsun, 30 saniyelik iş internette videoları var. Ben daha yeni X5460 işlemci sipariş ettim, bu hafta içinde gelecek sanırım. BIOS modlama yapıp montajlıyacağım bana ulaşabilirsen yardımcı olurum, tabii alırsan.

Bir sürü videosu var USB takıyorsun sonrasında güncelliyorsun, 30 saniyelik iş internette videoları var. Ben daha yeni X5460 işlemci sipariş ettim, bu hafta içinde gelecek sanırım. BIOS modlama yapıp montajlıyacağım bana ulaşabilirsen yardımcı olurum, tabii alırsan.
Sana nasıl ulaşabilirim ?

Yanlış anakartıb BIOS'unu ve elektrikler giderse bozulur. Sen anaakrt modeline uygun bulursun ama elektrik kolay kolay gitmez.

Geri
Yukarı