E7400 sistemden gelen uzun bip sesi

RAM'lar bozulursa sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Zaten 4 GB. Anakartımda en fazla 4 GB destekliyor. Yapacak bir şey yok :D

Bir de eğer az çok anlıyorsanız RAM'leri çıkartıp silgi ile temizlemenizi RAM yuvalarınıda bir fırça ile tozlardan temizlemenizi öneririm.

Bir de eğer az çok anlıyorsanız RAM'leri çıkartıp silgi ile temizlemenizi RAM yuvalarınıda bir fırça ile tozlardan temizlemenizi öneririm.
Evet o yöntemleri biliyorum daha önce denemişliğim var. Ama şuan sistemi toplayalı 5 Ay bile geçmediği için temiz olduğundan eminim.
Herhangi bir şeyi değiştirecek bütçeniz yoksa, sisteme de çok değer vermiyorsanız buzzer ı sökün, sistemde var olmayan parça ses de çıkaramaz.
Sisteme değer veriyorum ama bütçem yok. Ses çıkarması çok önemli değil ama benim bilmek istediğim bu problem RAM daihl diğer parçalara etki eder mi?

Parçalara etki eder mi yanlış bir soru, sistem açılırken tek kısa bip sorun yok demektir, onun dışında duyacağınız her bip sesi sistemde bir sorun var demektir. Yani zaten bir şeyde bir sorun var, buzzer onu haber veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı