E7500 sistem O.C yapıldığı nasıl anlaşılır?

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
İşlemcime Overclock ile 3.6 GHz yaptım fakat sadece BIOS'tan görebiliyorum yaptığım değeri hiçbir program ve görev yöneticisi ile göremiyorum. 1 haftadır sistemimi böyle kullanıyorum günde ortalama 12-16 saat açık olur bilgisayar ve 4-5 saat aralıksız oyun oynarım işlemci kullanımı 100'de fakat sıcaklık olarak 41 dereceden yukarı çıkmıyor, ben anlayamadım overclock yaptım mı yapamadım mı ?

İşlemci : İntel Core 2 Duo E7500
Anakart : G41M-P33 Combo

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklıkları AIDA64 Extreme Edition ile ölçer misin? Bilgisayar > Algılayıcı aygıtını kullan. Fotoğraf bekliyorum.

Buyur ama algılayıcı aygıtı ne anlayamadım ? tam olarak nerden girildiğini söyler iseniz atarım fotoğrafını.

Sıcaklıkları AIDA64 Extreme Edition ile ölçer misin? Bilgisayar > Algılayıcı aygıtını kullan. Fotoğraf bekliyorum.

Buyur Ama Algılayıcı Aygıtının nerede olduğunu bulamadım.

Dosya Ekleri

• 1.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 254
  • 2.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 233
Tekrar söylüyorum Bilgisayar > Algılayıcı yolunu izle. Oradan sistem boştayken bir görüntü yolla.
Ayrıca Stability test yap, onun da sonuçlarını aktar. Sana fotoğraf yolluyorum yinede detaylı olarak.

Boştayken ve 10 dk lık stress testin sonuçları ;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…