E8400 R7 240 Sisteme Yükseltme Önerisi

edgardo10

Hectopat
Hayırlı akşamlar forumunuza yeni katıldım daha önce de takip ediyordum lakin bu ilk konum bir hata olursa affınıza sığınıyorum. Bir sorunum var bilgisayarım aşırı kasıyor ısınıyor Google'de bile donuyor sistemim;

Intel Duo E8400 işlemci
R7 240 ekran kartı
Pegatron IPX41 anakart
2x2 RAM DDR3
180GB HDD

Fazla bir bütçem yok. Ufak tefek düşük segment öneriler yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre yükseltilecek bir tarafı kalmamış. 775 pine boşa para harcama. İdare et daha sonrasında bu sistemi sat DDR4 topla.
İşletim sistemi olarak Windows 8.1 32 bit tavsiye ederim.

Bu sisteme para harcamaya gerek yok. Ama ben yeni bilgisayara para harcamak istemiyorum. 2 video izliyorum zaten diyorsan, Q6600 Q8400 gibi 100-150TL ye işlemci öneririm. Gittigidiyor.com'a güvenebilirsin. Diğer donanımlarında sorun yoksa performansın bariz artacaktır. Bu arada bariz artacaktır derken, oyunlarda rahat rahat takılırsın falan anlamında söylemiyorum. :)

Anakartın destekliyorsa 8 GB RAM'i yapabilirsin. Kazancın olur tabii ama o kadar para harcamaya gerek yok. Q seriisi bir işlemci tak devam et

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı