E8400 sisteme R7 240 vs GT 740

N 11'den 1350 lira civarı aldım ekran kartını. SSD'yi SU630 olarak düşündüm. SSD taktıktan sonra da 8.1 kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum ancak 10 kursam daha mı iyi olur fikrinizi de almak isterim

Ah be hocam, forumda 1300TL'ye GTX1050 bile satan biri vardı, ikinci elde de çok rahat bulursunuz GTX1050 - RX560'ı... N11'den aldığınız GTX750'nin markası nedir? Elsa, Turbox, Seclife gibi markalarsa almayın. Aldığınız kartın linkini atar mısınız?

Hayırlı olsun, nereden ne kadara aldınız?

Sıcaklıklara dikkat edin yine de :)

Zaten Windows tarafında SSD olmadan ya Windows 8.1 ya da 7 hocam, yapacak bir şey yok. SSD almanızı tavsiye ederim. Sonra Windows 10 kurarsınız.

O işlemcilerin sizin anakartta çalışacağını sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya anlam veremedim. 200 lira civarı olması lazım işlemciler bi alıp denemekte fayda var siye düşünüyorum

Ah be hocam, forumda 1300TL'ye GTX1050 bile satan biri vardı, ikinci elde de çok rahat bulursunuz GTX1050 - RX560'ı... N11'den aldığınız GTX750'nin markası nedir? Elsa, Turbox, Seclife gibi markalarsa almayın. Aldığınız kartın linkini atar mısınız?
Bulurdum ancak sistem için o kartlar problem yaratacağı için almak istemedim. İkinci el ürün de almak istemedim. Ve ürün Turbox umarım düzgün çıkar /:

Geri
Yukarı