EA App sıfır kurulum yapılamıyor

ShirtlessRat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundan yaklaşık 2 ay önce EA App üzerinden FC24 aldım ve kurup oynadım daha sonra keyif alamadığım için sildim. Bugün oyunu tekrar yüklemek istedim ve EA App'i bilgisayarıma kurdum (öncesinde EA App'i elimle kendim silmiştim yani kurarken direkt install şeklinde değil de repair yaparak kurdum). Sonra FC24'ü kurdum ve çalıştırmak istedim ama an error occured on our gibisinden bir hata verdi. Çözümüne baktım ve 7-8 çözüm önerisinin hepsini denedim, son olarak ise EA App'i Denetim Masası'ndan sildim ve setup ile tekrar kurdum. Yine aynı hatayı verdi ve bir kez daha silip tekrar yüklemek istediğimde denetim masasında EA App'i göremedim mecbur klasörü kendim silerek denedim. Daha sonra bir kez daha kurmak istediğimde yine repair seçeneği çıktı ve o şekilde kurduktan sonra bu sefer hiçbir şekilde uygulama denetim masasında gözükmemeye başladı. Çeşitli programlarla her yerden sildim tekrar yüklemeye çalıştım ama setup dosyasısında EA App already installed diyor ve sıfır kurulum yapmama izin vermiyor. Son çare format olarak gözüküyor ama bu konuda tecrübesi olan varsa ve yardım ederse çok mutlu olurum. Klasör içerisindeki eaınstaller hiçbir şekilde açılmıyor.

Geri
Yukarı