Çözüldü EA Desktop Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DennYEZ

Kilopat
Makaleler
2
Xbox Game Pass'e EA Play geleceği için gerekli olan EA Desktop'un kurulum dosyasını indirdim fakat kurulum yolu seçip "Next" tuşuna bastığımda program yanıt vermiyor. Arkadaşımdan dosyaları alıp kopyaladım ve dizininden açmayı denedim fakat bu sefer de arka plan da açıldı. Çözümü nedir? İşletim sistemim Windows 10 Home. Tüm güncellemeler kurulu.

Çözüm
Bende sorun yok dün kurmuştum. Zaten saat 23'de Türkiye'ye gelmesi bekleniyor o zamana kadar halledersin ve uygulamayı açtıktan sonra hesabını Xbox ile bağlamayı unutma bağlamayı bilmiyorsan anlatabilirim. (Origin de kullanabiliyorsun diye biliyorum onu deneyebilirsin)
Bağlama konusunda sıkıntım yok bağladım fakat dediğim gibi kurulmuyor.
Tamamdır hallettim. Kurulum dosyasını diğer diskime taşıyarak sorunu çözdüm.
Bende sorun yok dün kurmuştum. Zaten saat 23'de Türkiye'ye gelmesi bekleniyor o zamana kadar halledersin ve uygulamayı açtıktan sonra hesabını Xbox ile bağlamayı unutma bağlamayı bilmiyorsan anlatabilirim. (Origin de kullanabiliyorsun diye biliyorum onu deneyebilirsin)

Bağlama konusunda sıkıntım yok bağladım fakat dediğim gibi kurulmuyor.
Tamamdır hallettim. Kurulum dosyasını diğer diskime taşıyarak sorunu çözdüm.

Çözüm
Dünden beri kurmayı deniyorum. Yükleme ekranı gelmeden arka düşüp kayboluyor. Kapatıp açtım. Sildim tekrar yüklemeyi denedim. Farklı disk denedim yine olmadı. Kardeşimin Pc'de yüklendi oradan dosyaları alıp deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı