EA Desktop ne zaman beta aşamasından çıkacak?

Gabe Newell

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Origin genel olarak çok eskimiş durumda bu yüzden EA Desktop adlı Origin'in yerini alacak yeni bir oyun platformu geliştiriliyor. Fakat EA Desktop hala beta aşamasında acaba ne zaman tam olarak çıkar? Şu an beta versiyonunu indirirsem fazla hata/sorun ile karşılaşır mıyım?

Origin genel olarak çok eskimiş durumda bu yüzden EA Desktop adlı Origin'in yerini alacak yeni bir oyun platformu geliştiriliyor. Fakat EA Desktop hala beta aşamasında acaba ne zaman tam olarak çıkar? Şu an beta versiyonunu indirirsem fazla hata/sorun ile karşılaşır mıyım?
beta sürümünü indirdim bende açılmadı tıklıyorum tepki yok

Sorunlarla karşılaşma olasılığınız yüksek hocam, ayrıca Origin'e Türk Lirası desteği geldiğini gördüm. Bence yakın bir zamanda tam sürüme çıkma olasılığı olabilir ama ne kadar sürer bunu tam olarak bilemeyiz tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı