EA FC 24 Champions'da maç kazanılmıyor

arthurmorgan0

Hectopat
Yeni başladım Ultimate teame rivals de kazanabiliyorum. Özel taktik de yaptım YouTube'dan 4 3 2 1 kullanıyorum ama champions da hem benden daha iyi kadro geliyor karşıma hem kazanamıyorum şu ana kadar hep pes oynadım FIFA'ya yeni geçtim. İlk Online maceram futbol oyunlarında takımım sadece kaleci 90 gerisi 84 87 arası futbolcular kimya 33 üzerinden 31.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni başladım Ultimate teame rivals de kazanabiliyorum. Özel taktik de yaptım YouTube'dan 4 3 2 1 kullanıyorum ama champions da hem benden daha iyi kadro geliyor karşıma hem kazanamıyorum şu ana kadar hep pes oynadım FIFA'ya yeni geçtim. İlk Online maceram futbol oyunlarında takımım sadece kaleci 90 gerisi 84 87 arası futbolcular kimya 33 üzerinden 31.

Abi championsdaki canlılar insan değil. Ben her girişimde 10-0 çıkıyorum. Sorun sende değil merak etme.

Kankam ne yapmam gerektiğimi sormaya çalıştım.

Aga yapabileceğin tek şey daha karmaşık taktikler vs YouTube'dan videolar var mesela bir anda sol kanatan açıyorsun uzunu ortan orta atıp direkt gol atabiliyorsun sert şutlar çok güçlü şu sıralar plaseden ziyade ceza sahası dışından sert şut çekebilirsin. Tabii haaland gibi bir oyuncuya yaptırman lazım. Oynaya oynaya gelişiceksin. Championsdaki adamların yüzlerce saat FIFA'sı var bir anda 40-50 saatlik tecrübe ile kazanamazsın zaten.

Senin için demiyorum yanlış anlama ama genel itibari ile Youtube çıktı mertlik bozuldu :)

Herkes her oyunda uzman olmuş kötü oyuncu diye bir kavram kalmamış. Açıyor bakıyor adam Youtube üzerinden yayıncılar meta nedir, taktik nedir, nasıl oynanır, nasıl yapılır herkes her konuda bilinçli artık.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi FUT Champions'ta herkes canavar olmuş bazen sen rakipten daha iyi olsan bile oyun kazanmana müsaade etmiyor. Adam oynamayı bilmiyor ama para basmış güzel kadro yapmış oyunda her top önüne düşürüyor her mücadelede top onda kalıyor vs. senin oyuncuları yavaşlatıyor.

Geri
Yukarı