Rehber EA FC 24 gol müziği ekleme!

Hocam segmenti 20-52 arası seçtiniz mi? Ondan kaynaklı olabilir.
Senin yaptığın gibi 21 yaptım. Ama şöyle bi farklılık oldu bende kopyaladığım segment en alta gitti. Bende en alta gideni düzenledim. Diğer her şeyi aynı yaptım.

Senin yaptığın gibi 21 yaptım. Ama şöyle bir farklılık oldu bende kopyaladığım segment en alta gitti. Bende en alta gideni düzenledim. Diğer her şeyi aynı yaptım.

Alta gittikten sonra Variation İndex yazısına tıklarsan sırayla dizer. Ona göre bulabilirsin 21. segmenti. Belki de yanlışlıkla başka bir satırı düzenlemiş olabilirsin.

Alta gittikten sonra Variation İndex yazısına tıklarsan sırayla dizer. Ona göre bulabilirsin 21. segmenti. Belki de yanlışlıkla başka bir satırı düzenlemiş olabilirsin.
Yaptım hocam. Segmentin kopyasını oluşturduktan sonra alttakini seçin düzenleyin demişsin sen. Bende üsttekini düzenleyince oldu. Alttakini seçince oyundaki rasgele bir gol müziği ekleniyor.

İşlem FIFA 23 için geçerli mi? Ve her oyuncuya ayrı gol müziği yapılabilme imkanı var mıdır yoksa takımlar bazında mı?

FIFA 23'te de oluyor. Ayrı gol müziği olmuyor maalesef. Sadece takımlara yapabilirsin.

Bende ikisi alt alta sıralanmıyor Click here to add a New Row'a tıklıyorum aynısını yazıyorum enterlıyorum en alta gidiyor birisi 545'te diğeri en altta bu sorun olur mu?

Bende ikisi alt alta sıralanmıyor Click here to add a New Row'a tıklıyorum aynısını yazıyorum enterlıyorum en alta gidiyor birisi 545'te diğeri en altta bu sorun olur mu?

Doğru yaparsan olmaz. Sütun başındaki başlığa tıklarsan alfabetik sıraya göre sıralaması lazım. Onu yaparsan alt alta gelirler.

Kardeşim eğer biliyorsan menü müziklerini nasıl değiştireceğimi aynı anlatmış olduğun gibi tarif edermisin? rica ediyorum.

Kardeşim eğer biliyorsan menü müziklerini nasıl değiştireceğimi aynı anlatmış olduğun gibi tarif eder misin? Rica ediyorum.

Hocam şu sıralar mod yapamıyorum Editor ve Mod Manager Epic Games üzerinden çalışmıyor, eğer problemi düzeltebilirlerse belki bakabilirim, teşekkürler.

Hocam şu sıralar mod yapamıyorum Editor ve Mod Manager Epic Games üzerinden çalışmıyor, eğer problemi düzeltebilirlerse belki bakabilirim, teşekkürler.
Tamamdır kardeşim ben teşekkür ederim cevabın için, geç ya da erken fark etmez canın ne zaman isterse, haberdar etmeyi unutma beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…