EA FC 24 ön sipariş vermeye değer mi?

Veriaf

Decapat
Daha fazla  
EA FC 24 ön sipariş vermeye değer mi? EA Play Pro gibi şeylere aylık veya yıllık ödeme yapmaya üşendiğim için o yüzden soruyorum, rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

EA FC 24 ön sipariş vermeye değer mi? EA Play Pro gibi şeylere aylık veya yıllık ödeme yapmaya üşendiğim için o yüzden soruyorum, rahatsız ettiysem kusura bakmayın.
EA Play Pro bence daha mantıklı özellikle online tarafı için alıyorsan. 999 liraya 1 yıl boyunca oyunun Ultimate versiyonunu oynayabiliyorsun. Zaten 1 yılın ardından online tarafı bitiyor diyebiliriz oyunun.

EA Play Pro bence daha mantıklı özellikle online tarafı için alıyorsan. 999 liraya 1 yıl boyunca oyunun Ultimate versiyonunu oynayabiliyorsun. Zaten 1 yılın ardından online tarafı bitiyor diyebiliriz oyunun.
Genellikle kariyer modu için alıyorum genellikle. Ama bu sezon Online tarafı için düşünyordum ama aklıma başka oyunlar mı alsam diye geçmiyor değil :).

Genellikle kariyer modu için alıyorum genellikle ama bu sezon Online tarafı için düşünyordum ama aklıma başka oyunlar mı alsam diye geçmiyor değil :).

Hocam bence EA Play Pro daha mantıklı olur. 999 TL'ye hem FC 24'ü alırsınız hem de yanında gelen tonlarca oyunu da oynarsınız.

Hocam bence EA Play Pro daha mantıklı olur. 999 TL'ye hem FC 24'ü alırsınız hem de yanında gelen tonlarca oyunu da oynarsınız.
Fikrin için teşekkür ederim başka oyunlara yönelsem iyi olacak EA Play Pro gibi şeyler bana uzak kalıyor genellikle koleksiyon yaptığım için.

Neden alınmaz ?
Sende demişsin kariyer modu için.Fifa kaç sene önce çıkmış oyun.Ama oyun hersene aynı şeyi taklit ediyor. Bütün ea oyunları böyle şimdi FC ile cesaretlenecekler kendi bir şeylerini yapacaklar ve boş bir oyun olacak batacak araştır ea oyunlarının çoğunluğu ya bu nedenle yada para için bazı nedenlerle.

Geri
Yukarı