EA FC 24 ultimate team oyuncu önerisi

Sen momentum olmadığını mı iddia ediyorsun? Arkadaşa katılıyorum çoğu oyunda oyun sana ya da rakibe üstünlük veriyor her top önüne düşüyor, basit müdahaleler ile topu alıyor oyuncular birden kötürüm olup iki pas atamıyor vs.
Daha dün iki farklı maçta öndeyim adam vuruyor dönen top önüne düşüyor tekrar karşılıyorum bu sefer gelip defans oyuncum kalecime çarpıyor sonra top çarpıyor kaleye giriyor böyle şeylerle çok karşılaştım. Ayrıca defansını mükemmel derecede geliştirmen de pek bir şey ifade etmiyor karşı taraf biraz beceri yapabiliyorsa topu alır orta sahadan tek başına tüm orta saha ve defansını geçer gol atar. Böyle dandik bir oynanışı var oyunun. Bunları kabul etmeyen biriyle momentum var yok diye tartışmam daha da.

Dediklerin bence doğru oyunun oynanışı yapay geliyor zaten bu 24 hiç sevmedim kariyerde güzel olabilir ama Online berbat oynanıs olsun kartlar olsun yapay geliyor artık bana.

Dediklerin bence doğru oyunun oynanışı yapay geliyor zaten bu 24 hiç sevmedim kariyerde güzel olabilir ama Online berbat oynanıs olsun kartlar olsun yapay geliyor artık bana.
Doğru tabi hacım oyunda momentum olduğunu cümle alem biliyor sadece bize olan birşey değil ben yayıncıları da izliyorum ne pozisyonlar oluyor bunu herkes dile getiriyor saçma sapan bir oynanışı var oyunun. Biz kötüysek kötüyüz demesini de biliyoruz ben şahsen baya kötüyüm ama bu oyunda momentum olmadığı anlamına gelmiyor bazen bunu çok derin hissettiriyor oyun. Hani üşenmesem hem kendimden hem yayıncılardan bir düzine video editler koyarım da kime neyi kanıtlayacağım hiç uğraşamam.
Şu ara tamamen pay to win olmuş zaten oyun karşıma gelen her rakipte Toty'ler İkon'lar havada uçuyor kartları güçlü olduğu için haliyle adam benden kötü oynasa bile basit şekilde top kapıyor benim oyuncular pas atamaz, şut çekemez bir duruma giriyor iyice soğudum oyundan.

Doğru tabii hacım oyunda momentum olduğunu cümle alem biliyor sadece bize olan bir şey değil ben yayıncıları da izliyorum ne pozisyonlar oluyor bunu herkes dile getiriyor saçma sapan bir oynanışı var oyunun. Biz kötüysek kötüyüz demesini de biliyoruz ben şahsen bayağı kötüyüm ama bu oyunda momentum olmadığı anlamına gelmiyor bazen bunu çok derin hissettiriyor oyun. Hani üşenmesem hem kendimden hem yayıncılardan bir düzine video editler koyarım da kime neyi kanıtlayacağım hiç uğraşamam.
Şu ara tamamen pay to Win olmuş zaten oyun karşıma gelen her rakipte TOTY'ler Ikon'lar havada uçuyor kartları güçlü olduğu için haliyle adam benden kötü oynasa bile basit şekilde top kapıyor benim oyuncular pas atamaz, şut çekemez bir duruma giriyor iyice soğudum oyundan.

Hocam bir şey soracağım şu yeni gelen TOTY görevlerinden verilen 3 tane TOTY mansion kartı var o kartlar güzel mi sizce yoksa çöp mü bir de şu an hangi kkg yi yapmamı önerirsiniz ne yapicagima karar veremiyorum ama forvet hattında olsa güzel olur.

Hocam bir şey soracağım şu yeni gelen TOTY görevlerinden verilen 3 tane TOTY mansion kartı var o kartlar güzel mi sizce yoksa çöp mü bir de şu an hangi kkg yi yapmamı önerirsiniz ne yapicagima karar veremiyorum ama forvet hattında olsa güzel olur.
Şöyle söyleyeyim görevlerden veya sezondan ödüllerinden verilen beleş oyuncular genelde çöp olur. Bahsettiğin Toty Mansion Dante ve Xhaka'yı denedim hoşuma gitmedi. Kubo'da aynı şekilde ortalama bir kart. KKG'de önerebileceğim Bruno Fernandes var Modric var fena değil sağ bek için ikon Cafu var. Yapabilirsen Toty ikon Best var güzel Esebio falan ama biraz maliyetli bunlar. Forvet olarak aklımda yok şu an KKG'de kimler vardı hatırlayamadım ama kimyana uyuyorsa Aubameyabg deneyebilirsin yalnız genel anlamda kolaylıkla herkesin yapabildiği KKG'lerde ortalama sıradan kartlar oluyor. Kaliteli oyuncuları almak için para istiyor oyun.

Şöyle söyleyeyim görevlerden veya sezondan ödüllerinden verilen beleş oyuncular genelde çöp olur. Bahsettiğin TOTY mansion dante ve Xhaka'yı denedim hoşuma gitmedi. Kubo'da aynı şekilde ortalama bir kart. Kkg'de önerebileceğim bruno fernandes var modric var fena değil sağ bek için ikon cafu var. Yapabilirsen TOTY ikon best var güzel esebio falan ama biraz maliyetli bunlar. Forvet olarak aklımda yok şu an Kkg'de kimler vardı hatırlayamadım ama kimyana uyuyorsa aubameyabg deneyebilirsin yalnız genel anlamda kolaylıkla herkesin yapabildiği Kkg'lerde ortalama sıradan kartlar oluyor. Kaliteli oyuncuları almak için para istiyor oyun.

Hocam kadro suanlik bu şekilde aubameyangi yaptım şimdi bir deneyeceğim hocam marketten Max 70-80 bine kadar önerebileceğiniz bir oyuncu var mı acaba?

Şöyle söyleyeyim görevlerden veya sezondan ödüllerinden verilen beleş oyuncular genelde çöp olur. Bahsettiğin TOTY mansion dante ve Xhaka'yı denedim hoşuma gitmedi. Kubo'da aynı şekilde ortalama bir kart. Kkg'de önerebileceğim bruno fernandes var modric var fena değil sağ bek için ikon cafu var. Yapabilirsen TOTY ikon best var güzel esebio falan ama biraz maliyetli bunlar. Forvet olarak aklımda yok şu an Kkg'de kimler vardı hatırlayamadım ama kimyana uyuyorsa aubameyabg deneyebilirsin yalnız genel anlamda kolaylıkla herkesin yapabildiği Kkg'lerde ortalama sıradan kartlar oluyor. Kaliteli oyuncuları almak için para istiyor oyun.

Hocam aubameyangi çok beğendim hızı güzel şutları bayağı güzel çok sağ olun tavsiiyeniz için iyi ki varsınız, bir de hocam aşağıda bahsettiğim gibi Max 70-80k coine kadar tavsiye edebileceğiniz bir oyuncu var mı marketten alayım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240201_000640.jpg
    IMG_20240201_000640.jpg
    236 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Doğru tabi hacım oyunda momentum olduğunu cümle alem biliyor sadece bize olan birşey değil ben yayıncıları da izliyorum ne pozisyonlar oluyor bunu herkes dile getiriyor saçma sapan bir oynanışı var oyunun. Biz kötüysek kötüyüz demesini de biliyoruz ben şahsen baya kötüyüm ama bu oyunda momentum olmadığı anlamına gelmiyor bazen bunu çok derin hissettiriyor oyun. Hani üşenmesem hem kendimden hem yayıncılardan bir düzine video editler koyarım da kime neyi kanıtlayacağım hiç uğraşamam.
Şu ara tamamen pay to win olmuş zaten oyun karşıma gelen her rakipte Toty'ler İkon'lar havada uçuyor kartları güçlü olduğu için haliyle adam benden kötü oynasa bile basit şekilde top kapıyor benim oyuncular pas atamaz, şut çekemez bir duruma giriyor iyice soğudum oyundan.
Momentum kesinlikle var. Geçen haftalarda bu konuda bana argo kelimeler kullanarak momentum yok diyen çocuğa bu videoyu atmıştım fakat ben de sonrasında kaba konuştuğum için mesajım silinmişti. Aşağıya videoyu bırakıyorum. Momentum yok diyenler videoyu izleyip bir daha konuşsun. Ek olarak sona bir video daha bırakıyorum onu da yeni buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam kadro suanlik bu şekilde aubameyangi yaptım şimdi bir deneyeceğim hocam marketten Max 70-80 bine kadar önerebileceğiniz bir oyuncu var mı acaba?

Hocam aubameyangi çok beğendim hızı güzel şutları bayağı güzel çok sağ olun tavsiiyeniz için iyi ki varsınız, bir de hocam aşağıda bahsettiğim gibi Max 70-80k coine kadar tavsiye edebileceğiniz bir oyuncu var mı marketten alayım.
Hacım senin kadronun baştan aşağı yapılanmaya girmesi lazım.
Yani sana 70-80 binlik bir oyuncu lazım değil.
Görünen o ki her mevkide elinde ki en yüksek Overall olan oyuncuyu koymuşsun ama kimya 3/33 kalmış.

Kimyanın önemi oyunculara bastığın kimya kartı ile alakalı olarak mevcut bazı özellikleri ortalama 8-10 (1 kimyada çok az 2 kimyada biraz daha fazla) artış sağlıyor. Örneğin hızlanması 85 diyelim 3 kimya olup hız veren kimya bastığında hızlanması 93 oluyor. Sen öncelikle kimyayı en azından 25-30 seviyelerine çekip oyunculara kimya kartı bas. Elinde ki oyunculara göre aynı ligde oynayan aynı uyruktan olan oyuncular ile bir 11 kurmaya çalış.

Momentum kesinlikle var. Geçen haftalarda bu konuda bana argo kelimeler kullanarak momentum yok diyen çocuğa bu videoyu atmıştım fakat ben de sonrasında kaba konuştuğum için mesajım silinmişti. Aşağıya videoyu bırakıyorum. Momentum yok diyenler videoyu izleyip bir daha konuşsun. Ek olarak sona bir video daha bırakıyorum onu da yeni buldum.
Yıllardır meşhur bu konu ya anlatmaya gerek yok ki boşuna kasma kendini aga hadi biz kötü oyuncuyuz diyelim Emre Kayır izlerim bir iki kişi daha var bu adamlar oyunu oynayan canavar adamlar Champions'ta gelen rakipleri bazen saçma sapan maçları kazanıyor. Oyun uygun oyuncuya Switch vermez, alacağı topu alamaz, top ısrarla arka arkaya önüne düşer vurur kaleci sadece bakar gol olur vs buna binlerce video binlerce örnek verebiliriz.

Momentum olduğunu anlamak için oyunu oynamak veya oynayanları izlemeye gerek yok. Oyun dosyalarında bile var. Hatta ortaya çıkarılan kodlardan birisi şöyleydi;
İlk 20 dakika içinde 2-0 geriye düşen takıma %20 lik bir yükseltme veriyormuş oyun.

Geri
Yukarı