EA FC almaya gerek var mı?

Daha fazla  
Malum EA FC 1200₺. Bende de FIFA 23 var. Sizce bu kadar para vermeye gerek var mı, yoksa yamalarla kadroyu kendim kurup oynamak mı daha mantıklı? Çünkü FIFA ile FC arasında neredeyse hiçbir fark yok.

Hocam bence artık günümüzde FIFA'ya para verilmez. Aynı oyunu küçük değişikler ile tam fiyata satıyorlar.

Malum EA FC 1200₺. Bende de FIFA 23 var. Sizce bu kadar para vermeye gerek var mı, yoksa yamalarla kadroyu kendim kurup oynamak mı daha mantıklı? Çünkü FIFA ile FC arasında neredeyse hiçbir fark yok.

Hocam hastasıysan al ama çok oynamam diyorsan indirim bekle bence ben bir tık hastasıyım mesela almak istiyorum ama yine de 1K vermeye hafif tırsıyorum biraz indirim bekliyorum yılbaşında filan indirime giriyor genelde her yıl o zamanlarda alıyorum oyunu

Fut oynamıyorsan 2024 mod kur öyle oyna.

Online'a fazla meraklıysan fut vs oynuyorsan alabilirsin fakat tek başına veya arkadaşınla makarasına oynayacaksan alınmaz.

Oyun içi değişiklik yok ama kariyer modun da ara sahneler eklenmiş ve birkaç özellik. Ayrıca Ultimate Team'i de hiç beğenmedim.

Hocam hastasıysan al ama çok oynamam diyorsan indirim bekle bence ben bir tık hastasıyım mesela almak istiyorum ama yine de 1K vermeye hafif tırsıyorum biraz indirim bekliyorum yılbaşında filan indirime giriyor genelde her yıl o zamanlarda alıyorum oyunu
Fifa 23 de 200 saatim var 😬 ama indirimi beklemek mantıklı gibi

Geri
Yukarı