Çözüldü EA Games hesabım çalındı desteğe ulaşamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mrhnmk

Hectopat
İyi günler arkadaşlar EA hesabımda manage yerine geldiğimde .ru mail uzantılı bir mail adresi onaylanmış fakat ben şu an Epic üzerinden oyuna girebiliyorum. Lakin hesabı geri almazsam sanırım oradan da bir şekilde maili değiştirecek. EA desteğe ulaşamıyorum. Sanırım canlı desteği göremedim bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Google'a EA Live Support yaz çıkan ilk sayfaya gir. Hesabına giriş yaptıktan sonra sağ üstteki ülke seçeneğini Amerika olarak değiştir çünkü Amerika dışı canlı destek vermiyorlar. Sonra EA ya da Origin ne görüyorsan onun logosuna tıkla ardından warranty seçeneğine tıkla altta New warranty seçeneği çıkıyor oradan canlı desteğe bağlanabiliyorsun. Seçtiğin konunun önemi yok ona takılma desteğe bağlan derdini anlat yardımcı oluyorlar.
Google'a EA Live Support yaz çıkan ilk sayfaya gir. Hesabına giriş yaptıktan sonra sağ üstteki ülke seçeneğini Amerika olarak değiştir çünkü Amerika dışı canlı destek vermiyorlar. Sonra EA ya da Origin ne görüyorsan onun logosuna tıkla ardından warranty seçeneğine tıkla altta New warranty seçeneği çıkıyor oradan canlı desteğe bağlanabiliyorsun. Seçtiğin konunun önemi yok ona takılma desteğe bağlan derdini anlat yardımcı oluyorlar.

Çözüm

Eyvallah reis sağ olasın şimdi hemen görselleri yükleyeceğim chat aracılığıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
@stmert aga beni böyle bir yere attı yardımcı olabilirmisin ?

Dosya Ekleri

• czn.PNG
    czn.PNG
    73,4 KB · Görüntüleme: 72
  • altı.PNG
    altı.PNG
    65,8 KB · Görüntüleme: 68

Yeni konular

Geri
Yukarı