EA hesabına yanlış e-posta yazılması

furkan2702

Centipat
Merhaba, 2016 senesinde EA hesabimda bir kac sorun yasamistim ve giremiyordum, bunun uzerine onlarla irtibata gectim. O zamanlar 18 yasimdan kucuk oldugum icin benim e-posta adresmi babaminkiyle degistirdiler ama onu da yanlis yazmislar. Yani olmayan bir e-posta adresi yazmislar ve ben sifremi unuttum. Sifremi degistirmek istiyorum yapamiyorum. Tekrar onlarla irtibata gectim ve sorunumu anlattim ve 1 saat konusmanin ardindan bana bir e-posta geldi. Orada bana ayarlarda bir kac seyi degistirin ki siz oldugunuzu bilelim ona göre sifre degistirme link yollayalim. Bunu yaptiktan sonrada bize bir mesaj gönder dediler. Bende bunun uzerine ayarlarda bir kac sey degistirdim ve ne degistirdigimi yazip yaptim yazdim. Bu mesajin ustunden iki hafta gecti, ve onlarla tekrar irtibata gecmek mumkun olmadi. Bu konuda bilgisi olan bir yardim ETS'e cok iyi olacak, simdiden cok tesekkur ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı