EA Play aboneliğimi iade edemedim

Yunus Emre97

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Steam üzerinden EA Play aboneliği aldım fakat; bilgisayarım eski oyunlardan Crysis, Crysis 2 vs birkaç daha oyunu açtı fakat çok FPS drobu oldu. Steam üzerinden EA Play aboneliği iade etmek istedim fakat reddedildi. Ve şöyle bir mail geldi. Ne anlama geliyor.

Screenshot_20210127-024845.jpg

Çok sık Steam iadesi yapıyor musunuz? Ek olarak; aboneliğe dahil oyunları bilgisayarınızın çalıştırmaması durumunda iade yapılacağı sözü veriliyor mu bu abonelikte? Bana olağandışı bir durum gibi görünmedi, oyun içi çerçeve hızınız düşük diye abonelik iadesi yapılması da mantıklı gelmedi, kusura bakmayın...

Çok sık Steam iadesi yapıyor musunuz? Ek olarak; aboneliğe dahil oyunları bilgisayarınızın çalıştırmaması durumunda iade yapılacağı sözü veriliyor mu bu abonelikte? Bana olağandışı bir durum gibi görünmedi, oyun içi çerçeve hızınız düşük diye abonelik iadesi yapılması da mantıklı gelmedi, kusura bakmayın...

Cevap için teşekkürler. Need for Speed paypack en az 6 GB RAM istiyor, bende ise 4 GB RAM açmasına açtı ama sürekli FPS drobu oldu. Sürekli iade değil ama geçen yıl indirim de alıp birkaç oyun iade etmiş idim, oynamak istediğim oyunların mesela birkaçı NVIDIA GeForce Now da olmadığı için iade etmiş idim o zaman, ondan olabilir.
Ek olarakta kare hızı düşükten kastım (FPS düşüklüğü hocam). Bir kullanıcı olarak iade benim hakkım değil mi?. Kusura bakmayın ama.?. Size mantıklı gelmediyse, onu bilemem. Konu kapanmıştır, eyvallah

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı