EA Play abonelik sistemi başladı!

Arkadaşlar Crysis 3 olmasına rağmen EA Play kütüphanesinde görünmüyor. Böyle olan tüm oyunlara erişmek için Crysis 3'ün mağaza sayfasına girin. Orda geliştirici ve yayıncı yazıyor yayıncı Electronic Arts'a tıklayın. O sayfada tüm EA Play oyunları mevcut.

Pro olanı da gelse Jedi Fallen Order için alacaktım ama onu getirmemişler.

Origin için Basic üyeliği almıştım o yüzden iyi oyunların çoğunu oynadım. O yüzden almayı düşünmüyorum.

12 TL'ye alıp denemek istiyorum. Daha sonra çekim yapmaması için nereden iptal edeceğiz?

12 TL'ye alıp denemek istiyorum. Daha sonra çekim yapmaması için nereden iptal edeceğiz?

Ismine gidip hesap ayarları değince abonelikleri yönet diye bir yer var oradan iptal edebiliyorsun. (Bende ingilizce, Türkçe versiyonunda başka bir şey yazabilir)

Yıllar önce Crysis 2'yi eski bilgisayarımda oynayamadığım için çok üzülmüştüm. Şimdi sırf onun için aldım.

Arkadaşlar 1 yıllık olarak satın aldım fakat nasıl uzatabilirim 2 yıl olarak satın almak istiyorum.

O yeniliyecek kendiliğinden öyle bir şansınız yok 1 yıl beklemen gerek ama şimdi alırsan o yine seneyede 65 TL çeker.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…