EA Play nasıl?

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu EA Play nedir? Mantıklı mıdır? Sanırım aylık bir ücret karşılığında EA oyunlarını oynayabiliyorum ama hangi oyunları oynayabiliyoruz?

Bu yıl çıkmış olan EA oyunlarını 10 saat süre ile, diğer tüm EA oyunlarını süresiz bir şekilde oynayabiliyorsun. Açıkçası fiyatını hak ediyor.

Güzel bir sistem ve kaliteli oyunlar bulunduruyor. Steam'de en son ilk ay 5tl idi. Aynı zamanda şuan Xbox GamePass alırsanız EA Play'ide kullanabiliyorsunuz. Oyunlar:

Güzel bir sistem ve kaliteli oyunlar bulunduruyor. Steam'de en son ilk ay 5tl idi. Aynı zamanda şuan Xbox GamePass alırsanız EA Play'ide kullanabiliyorsunuz. Oyunlar:
O kampanya maalesef bitti. Artık 29₺'den satılıyor.

Valla ben çıktığı gibi 60 liraya bir yıllık aldım. İçindeki oyunlar çok güzel. Eğer benim gibi hiç EA oyunu oynamamışsan doğru düzgün, dene derim.

EA Play bir oyun servisidir. İçinde EA oyunlarının tamamı yer alıyor. Yeni çıkan oyunları da 10 saate kadar oynama şansınız oluyor. Ayrıca EA Play oyunlarının almak isterseniz EAP üyeliğiniz var ise ekstra %10 indirimle alabiliyorsunuz. 8 Mart'ta indirimi bitti ilk ay 6 TL idi. Şuan 29 TL'ye değmez. Çünkü Xbox Game Pass 29 TL ve içinde 200-300 oyun + EAP oyunları da dün itibariyle geldi. Steam üzerinden EA Play almaktansa şuan Xbox Game Pass çok güzel bir servis.

Arkadaşlar, bu EA Play nedir? Mantıklı mıdır? Sanırım aylık bir ücret karşılığında EA oyunlarını
Bende zaten Xbox gamepass var miss gibi oldu bir sürü EA Play oyununu bedavaya oynayabiliyorum hemde XBOX gamepass oyunlarıyla beraber ve bu arada oyunların sayısı az değil istediğim her oyun var nerdeyse Fifa 15,16,17,20,21 Battlefield serisi bazılıra özel edition PvZ oyunları hatta büyük ihtimalle istediğiniz tüm EA oyunları var
Olmamasına imkan yok istediğiniz oyunun EA nin tüm güzel oyunlarını koymuşlar içine Edition larıyla beraber

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı