EA Play oyun önerisi

Muratt1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, EA Play 8 TL'idi, hemen kaptım. İlk olarak Crysis ve Battlefield oyunlarından indirmek istiyorum, Crysis ve Battlefield'ın hangi oyunlarını tercih edersiniz? Ayrıca mass effects legendary Editon'a bir bakmak istiyorum sizce oynanır mı? Başka oyun önerilerinizide bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Saydığın oyunlar içinde Crysis. Battlefield bad Company 2 daha çok popüler olan. Zaten Crysis oynayınca diğerlerine bakmayacaksın. Mass effects akarabam çok tavsiye etmişti. Bakamadım boş bir oyun değil. Arkadaşın varsa it's take two tavsiyem. Çok eğlenceli. Ben bitiremedim yarım kaldı kime oyna dediysek kıvırdı.:D

Merhaba, EA Play 8 TL'idi, hemen kaptım. İlk olarak Crysis ve Battlefield oyunlarından indirmek istiyorum, Crysis ve Battlefield'ın hangi oyunlarını tercih edersiniz? Ayrıca mass effects legendary Editon'a bir bakmak istiyorum sizce oynanır mı? Başka oyun önerilerinizide bekliyorum :)

Crysis 2007. Crysis 2 ve Crysis 3. Battlefield 3'te güzel. Mass Effect 1, 2 ve 3'te olabilir.

Mass Effect hikayesi ve evreni bakımından beni içine çeken bir seri. İlk oyun oynanış olarak vasat. Gerçekten vasat. 2. ve 3. oyunlar inanılmaz iyi. Cysis 1 çok iyidir. Remake mi Remastered mı ne vardı zaten. FIFA 23 kariyer düşünebilirsiniz bu saatten sonra Ultimate Team zor. Dragon age Origins serinin efsanesi ve Dragon age inquisition çok iyi rpglerdir. İnquisition yeni bitirdim grafik olarak da bayağı sağlam. Star Wars Jedi: Fallen Order çok beğenmesemde iyidir. Son olarak beğenicisine araba oyunu NFS serisi.

Geri
Yukarı