EA Play Pro vs Xbox Game Pass

Burada çok kararsız kaldım. Xbox Game Pass'te oyun gidince kütüphanende kalmıyor ama EA Play Pro'da zaten gitme gibi bir durum yok. Benim FIFA, Battlefield, Titanfall 2 gibi oynamak istedigim Electronic Arts oyunları var. Hikayeli oyunları pek sevmem. Bu ekonomide uzun vadeli olması benim tercihimdir.

EA Play Pro mu?
Xbox Game Pass mi?

EA Play Pro'ya özel oyunlar 3-5 ay sonra zaten klasik EA Play'e düşüyor. Gamepass almak daha mantıklı.

Burada çok kararsız kaldım. Xbox Game Pass'te oyun gidince kütüphanende kalmıyor ama EA Play Pro'da zaten gitme gibi bir durum yok. Benim FIFA, Battlefield, Titanfall 2 gibi oynamak istedigim Electronic Arts oyunları var. Hikayeli oyunları pek sevmem. Bu ekonomide uzun vadeli olması benim tercihimdir.

EA Play Pro mu?
Xbox Game Pass mi?

Oyun zevkinize göre değişir ama Xbox Game Pass çok daha iyi bence.

Hocam Çok teşekkürler ama Xbox Game Pass'e gelen oyunlar 1 ay sonra gidiyor o nasıl olacak?
Hiçbir oyun şu ana kadar 1 ay sonra gitmedi. Ki Bethesda ve Microsoft'un geri kalan stüdyoların oyunları süresiz Gamepassde. Çıkacak olan oyunlar 2 hafta öncesinde tarafınıza uyarılır, Gamepass indiriminin üstüne ekstra indirim eklenir fiyatına. Eğer satın alma da kararsızsanız, 2 hafta sürede oynarsanız, beğenirseniz satın alırsınız. Sega bile Gamepassde varken sadece EA'nin kalitesiz oyunlarına bağlı kalmak bana komik geldi hocam. Ki Ubisoft'da seçili oyunları da ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Üstüne üstlük LoL oynuyorsanız Şampiyonların kilidi açılıyor. Gamepass her türlü EA'nin önünde.

Hiçbir oyun şu ana kadar 1 ay sonra gitmedi. Ki Bethesda ve Microsoft'un geri kalan stüdyoların oyunları süresiz Game Pass'te. Çıkacak olan oyunlar 2 hafta öncesinde tarafınıza uyarılır, Game Pass indiriminin üstüne ekstra indirim eklenir fiyatına. Eğer satın alma da kararsızsanız, 2 hafta sürede oynarsanız, beğenirseniz satın alırsınız. Sega bile Game Pass'te varken sadece EA'nin kalitesiz oyunlarına bağlı kalmak bana komik geldi hocam. Ki Ubisoft'da seçili oyunları da ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Üstüne üstlük LoL oynuyorsanız Şampiyonların kilidi açılıyor. Game Pass her türlü EA'nin önünde.

Hocam çok teşekkür ederim. Xbox Game Pass alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı